среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 2
home Вести

Јанушев: Паѓате квинслинзи!!!

Јанушев: Паѓате квинслинзи!!!

Одродената предавничка администрација (влада) преку МВР ќе апселе. Не можете вие толку да уапсите, колку што ние можеме да ја шириме вистината!

Да го видиме и тоа чудо, ама едно е сигурно, ПАЃАТЕ, КВИНСЛИНЗИ ПАЃАТЕ!

Македонија е будна, Македонија е жива, Македонија е на нозе!

Фејсбук статус на Игор Јанушев од ВМРО-ДПМНЕ

Одродената предавничка администрација (влада) преку МВР ќе апселе. Не можете вие толку да уапсите, колку што ние можеме…

Posted by Igor Janushev on Sunday, November 29, 2020

Коронавирус