петок, 18. септември 2020. Вести денес: 38
home Вести

Јанушев: Очекувам мирен ден каде што ќе слави демократијата

Јанушев: Очекувам мирен ден каде што ќе слави демократијата

Го остварив своето гласачко право. Очекувам мирен ден каде што ќе се слави демократијата, така што мојата порака до сите во Република Македонија е да се излезе и гласа, да се оствари своето демократско право на глас!

Коронавирус