среда, 8. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Јанушев: Нема предавање, ќе си ја исправиме Македонија!

Јанушев: Нема предавање, ќе си ја исправиме Македонија!

Денеска бев во посета на жителите на Ранковце и Гиновци. Подготвени сме за обновата која следи после 15 јули, обединети и силни. Нема предавање, ќе си ја исправиме Македонија!

Парламентарни избори 2020