среда, 12. август 2020. Вести денес: 180
home Вести

Јанушев: Не бараме чуда, бараме само еден проект што СДСМ го смислил, го финансирал и го завршил

Јанушев: Не бараме чуда, бараме само еден проект што СДСМ го смислил, го финансирал и го завршил

Не бараме чуда, бараме само еден проект што СДСМ го смислил, го финансирал и го завршил. Само еден!

Нема!? Е, нема!

Затоа одговорот од народот ќе го слушнат на 15 јули…

#ИсправиСеМакедонијо

Коронавирус