понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 179
home Вести

Јанушев: Народот му порача на Заев: Оставка и ништо друго

Јанушев: Народот му порача на Заев: Оставка и ништо друго

Македонскиот народ се буди и сите заедно порачуваме ⬇️
ОСТАВКА НА ЗАЕВ, СЛОБОДА НА НАРОДОТ!

Македонскиот народ се буди и сите заедно порачуваме ⬇️

ОСТАВКА НА ЗАЕВ, СЛОБОДА НА НАРОДОТ!

Posted by Igor Janushev on Saturday, November 28, 2020

Коронавирус