вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Јанушев: Најмногу заболени, најмалку тестирани, најмногу починати, нивната нова нормалност е ненормалност (ВИДЕО)

Јанушев: Најмногу заболени, најмалку тестирани, најмногу починати, нивната нова нормалност е ненормалност (ВИДЕО)

Најмногу заболени, најмалку тестирани, најмногу починати. Нивната нова нормалност е ненормалност.

Македонија не може да живее нормално, додека луѓе умираат поради нивната неспособност.
Виновни се!

Фејсбук статус на Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев.

Парламентарни избори 2020