сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Јанушев на средба со жители на Конопница и Мождивњак

Јанушев на средба со жители на Конопница и Мождивњак

Носителот на листа во изборната единица 3 на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев денес оствари средба со жителите на Конопница и Мождивњак.

Се сретнавме со жителите на Конопница и Мождивњак. Пораката е кристално јасна, во среда победуваме! Силно, како никогаш до сега. Народот сака обнова, тоа и ќе се случи. Ќе си ја вратиме Македонија на сигурно тло!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус