четврток, 6. август 2020. Вести денес: 171
home Вести

Јанушев на средба со УЖ на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

Јанушев на средба со УЖ на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

Во Свети Николе се сретнав и со Унијата на жени и со Унијата на млади сили. Заедно со нив, рамо до рамо, ја водиме оваа борба за обнова на Македонија. Заедно, силно, сплотени го голема победа на 15 јули.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус