вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 44
home Вести

Јанушев: На македонскиот народ треба да му се врати достоинството!

Јанушев: На македонскиот народ треба да му се врати достоинството!

На македонскиот народ треба да му се врати достоинството! Ние Македонците треба да се чувствуваме како граѓани од прв ред, да бидеме горди што сме Македонци!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус