петок, 14. август 2020. Вести денес: 3
home Вести

Јанушев: Мора да постигнеме подобар квалитет на живеачката

Јанушев: Мора да постигнеме подобар квалитет на живеачката

Мора да постигнеме подобар квалитет на живеачката. Проектите од нашата програма токму тоа ќе го донесат, подобри услови за живот и подобра економска клима за сите граѓани.

#ОбноватаДоаѓа
#ИсправиСеМакедонијо

Коронавирус