вторник, 11. август 2020. Вести денес: 53
home Вести

Јанушев: Младите се моторот на државата

Јанушев: Младите се моторот на државата

Младите се креатори на иднината. Тие се моторот на државата. Мора да се насочиме кон реализација на нивните приоритети. Нема застанување, заедно ќе донесеме #обнова.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус