петок, 7. август 2020. Вести денес: 113
home Вести

Јанушев ја разоткри лагата на Шахпаска (ВИДЕО)

Јанушев ја разоткри лагата на Шахпаска (ВИДЕО)

Не знам дали госпоѓата Шахпаска лаже или ја зборува вистината како и во 2016 кога граничниот премин Клепало беше „завршена работа“.

Еве како изгледа денес кога повторно го ветува истото.

Коронавирус