четврток, 5. август 2021. Вести денес: 149
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Вести

Јанушев и Мицкоски во Крива Паланка: Заев и СДСМ се заглавени во минатото

Јанушев и Мицкоски во Крива Паланка: Заев и СДСМ се заглавени во минатото

Луѓето не се задоволни од секојдневието, не се задоволни од ова политичко мочуриште наметнато од ова раководство на СДСМ предводено од Зоран Заев, кои уште се заглавени во минатото, а имаа три години време за да се справат со она што тие го нарекуваа режим.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус