сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Јанушев и Ѓорги Иванов во посета на Митрополитот Повардарски г. Агатангел

Јанушев и Ѓорги Иванов во посета на Митрополитот Повардарски г. Агатангел

Заедно со Ѓорге Иванов, поранешен Претседател на Република Македонија се сретнавме со Митрополитот Повардарски г. Агатангел.
Прекрасен разговор кој ќе го паметам долго. Му благодарам на гостопримството.

Коронавирус