недела, 11. април 2021. Вести денес: 98
home Вести

Јанушев: Фирмата на братот на Николовски ја зголемува својата добивка за 1200% спротивно на закон, Николовски наместо да се бори против корупција, тој ја создава корупцијата

Јанушев: Фирмата на братот на Николовски ја зголемува својата добивка за 1200% спротивно на закон, Николовски наместо да се бори против корупција, тој ја создава корупцијата

Човекот кој требаше да се бори против корупција, е човекот што ја создава корупцијата.
Погледнете ⬇️

Фејсбук статус на Игор Јанушев

Коронавирус