понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 3
home Вести

Јанушев: Џабе откажување од патни трошоци кога ја покрадовте државата и народот!

Јанушев: Џабе откажување од патни трошоци кога ја покрадовте државата и народот!

Лично како пратеник нема да користам патни трошоци, ама морам да искоментирам во однос на тоа од СДСМ, џабе откажување од патни трошоци кога ја покрадовте државата и народот!

Коронавирус