понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 159
home Вести

Јакимовски: На власт дојде режим кој е подготвен да продаде сè живо, само за да може подолго да владее

Јакимовски: На власт дојде режим кој е подготвен да продаде сè живо, само за да може подолго да владее

На власт дојде режим кој е подготвен да продаде сè живо, само за да може подолго да владее, порача на Конгресот на ВМРО-ДПМНЕ првиот човек на партијата ГРОМ, Стевчо Јакимовски.

Коронавирус