четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Извини шефе, не мора да платиш казна: Мерцедесчето на Жерновски, непрописно паркирано, дигнато од пајак, следи ургенција, па спуштен

Извини шефе, не мора да платиш казна: Мерцедесчето на Жерновски, непрописно паркирано, дигнато од пајак, следи ургенција, па спуштен

Актерот Роберт Велјановски на „Твитер“ постави фотографии каде може да се види дека службеното возило на Жерновски прво го крева пајак, па го враќа назад.

Разлика меѓу функционер на СДСМ и граѓанин во 4 слики! Мерцедесчето на директорот Жерновски, непрописно паркирано, дигнато од пајак, следи ургенција, па спуштен Мерцедес со: Извини шефе, не мора да платиш казна! Еве јас ќе ги гласам. Вакви инфлуенсери заслужуваат влаС!

Најнови вести

Локални избори 2021