недела, 5. декември 2021. Вести денес: 75
home Вести

Извештаи за изборен поткуп и во Демир Капија (ВИДЕО)

Извештаи за изборен поткуп и во Демир Капија (ВИДЕО)

Директор на Јавно Претпријатие, инспекторка во УЈП и носител на листа не почитуваат молк во Демир Капија.

Снимката е направена во Село Корешница, Демир Капија. Се врши масовен поткуп!

Ова се вели во информацијата од јавен интерес која треба да ја проверат ДИК, МВР и ДКСК.

Коронавирус