петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 133
home Вести

Изреволтиран член на СДСМ направи хаос во партискиот штаб (ВИДЕО)

Изреволтиран член на СДСМ направи хаос во партискиот штаб (ВИДЕО)

Разочаран член на СДСМ од Неготино јавно го покажа својот револт кон партијата на власт.

Тој го разбил штабот и ја скршил вратата. Снимил и објавил видео како го покажува своето незадоволство.

Како што дознаваме, од СДСМ Неготино случајот го пријавиле во полиција, но потоа ја повлекле пријавата кога виделе дека нивен револтиран член им го скршил штабот и дека тоа може да им наштети на угледот.

Коронавирус