недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 72
home Вести

Изјава на пратеничката Панова пред Собрание

Изјава на пратеничката Панова пред Собрание

Пред Собранието на Република Македонија, денеска во 11:30 часот изјава за медиуми ќе даде Ели Панова, пратеник на Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ.

Истата може да ја следите на видеото во продолжение.

Најнови вести

Коронавирус