сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Изјава на денот: Додека некој скенира сметки некој друг рекетира

Изјава на денот: Додека некој скенира сметки некој друг рекетира

На социјалната мрежа Твитер се појави исечок од анкета која е направена по повод проектот МојДДВ.

Видеото е вистински хит на твитер па одливме да го споделиме со вас. Одговорот од ова видео е повеќе од интересен.

Погледнете што одговори овој случаен минувач на прашањето.

Коронавирус