вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 160
home Вести

Изјава која ќе ве насмее до солзи: Куче имам купено, Зоки го крстив! Најпојќе лајт!

Изјава која ќе ве насмее до солзи: Куче имам купено, Зоки го крстив! Најпојќе лајт!

Куче имам купено, Зоки го крстив!
Најпојќе лајт!
Маме му е*ам комунистичко.
Морав ова да го кажам.

Најнови вести

Коронавирус