четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 45
home Вести

Избори во Април

Избори во Април

Добиени 100 дена техничка влада, премиерот Зоран Заев си оди од премиерско место, а во игра избори крајот на март или април, е последната информација која ја добивме од лидерската средба која се одржува во Вила Водно.

Коронавирус