недела, 24. септември 2023. Вести денес: 10
home Вести

Ивор Мицковски: Ова што го рушеа кај Мавровка сега изнајмува и деловен простор

Ивор Мицковски: Ова што го рушеа кај Мавровка сега изнајмува и деловен простор

Ова што го рушеа кај Мавровка сега изнајмува и деловен простор, пишува граѓанскиот активист и поранешен функционер на СДСМ, Ивор Мицковски на Фејсбук.

-Еве може Љупче Путеро да го откупи и да им даде канцеларии на Антикорупција. Оваа гротескава заслужува некој таков исход, додава тој.