сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 107
home Вести

Иванов во 17 часот ќе му се обрати на македонскиот народ

Иванов во 17 часот ќе му се обрати на македонскиот народ

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ќе се обрати до македонскиот народ и граѓаните на Република Македонија.

Обраќањето е најавено за денеска во 17:00 часот.

Најнови вести

Локални избори 2021