петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 134
home Вести

Искршен партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Драчево (ФОТО)

Искршен партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Драчево (ФОТО)

Во текот на ноќта непознати лица мавајќи со бетонски камен го искршиле штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Драчево.

Од страна на МВР – ПС Драчево во 08,10 минути бил извршен увид и се очекува расчистување на случајот.

 

Најнови вести

Коронавирус