петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 36
home Вести

Исчезнат малолетник се вратил дома

Исчезнат малолетник се вратил дома

Љ.К.(46) од Скопје вчера попладне пријавила дека во 17.00 часот дома се вратил нејзиниот син Ф.К.(17).

Малолетникот пред два дена беше пријавен за исчезнат.