недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 45
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Вести

Исчезнат е дедо Мирослав: Да помогнеме да се врати дома

Исчезнат е дедо Мирослав: Да помогнеме да се врати дома

Исчезнат е Мирослав Видовски. Го нема седум дена.

Дедото има 73 години и живее во Центар, на улицата „11-ти Октомври“, од каде му се губи трагата.

Неговото семејство ја контактираше редакцијата на КУРИР порачувајќи доколку некој има било какви информации да се јави на бројот 077-626-145 и да ја информира госпоѓа Милка.