сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Исчезна млада жена во Струмица, потребна е помош од граѓаните (ФОТО)

Исчезна млада жена во Струмица, потребна е помош од граѓаните (ФОТО)

Млада жена е исчезната.

Последен пат е видена утрово во 9:00 часот во центарот на Струмица.

Потребна е помош од граѓаните, ако имате било какви информации јавете се не бројот 070347684.

 

Коронавирус