вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 12
home Вести

Исчезна лице од Топанско Поле (ФОТО)

Исчезна лице од Топанско Поле (ФОТО)

Исчезнато е лицето Лазовски Пандо. Последно е излезен од домот во Топанско Поле во раните утрински часови.

Доколку имате некаква информација јавете се на: 070228483, 075293457.

Апелот за помош е споделен на социјалните мрежи.

Коронавирус