понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Вести

Исчезна 14- годишно девојче од Тетово, 3 дена не се вратила дома

Исчезна 14- годишно девојче од Тетово, 3 дена не се вратила дома

Вчера во 15 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово, Ј.Ќ. (46) пријавила дека на 18 февруари 2018 година од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 14-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најнови вести

Коронавирус