вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 146
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Вести

Ирена Ристиќ „удри“ по власта: Крадете, а ништо не работите, ни грам љубов, ни грам осет немате за оваа земја!!!

Ирена Ристиќ „удри“ по власта: Крадете, а ништо не работите, ни грам љубов, ни грам осет немате за оваа земја!!!

Укинете го Министерството за животна средина!

Шо ќе ни е?! Шо ќе ни е?!

Пластични шишиња и разен друг отпад со саати и саати течат со Вардар!!!

И така со години!!!

Слободно украдете ги парите со кои би се санирала оваа хаварија и би се санкционирале сторителите, пошто секако само тоа знаете да правите!!!

Да крадете!!!

Не се преправајте дека нешто ве допира и дека демек нешто преземате!!!

Ни грам љубов, ни грам осет немате за оваа земја!!!

Да би Вардар ве однел, да би!!!

Фејсбук статус на Ирена Ристиќ