сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Интервју на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за порталот infomax.mk

Интервју на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за порталот infomax.mk

Интевју на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за порталот infomax.mk.

Следете го моето гостување во емисијата “Прашањето ми е следно” на порталот infomax.mk, вечерва во 21 часот, напиша Мицкоски на својот Фејсбук профил.

Најнови вести

Коронавирус