сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 17
home Вести

Интервју со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ утре на телевизија Алфа

Интервју со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ утре на телевизија Алфа

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски утре во 18:15 часот ќе гостува во Телевизија Алфа.

Коронавирус