среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 82
home Вести

Има ли некој нормален?

Има ли некој нормален?

„Како бе палите околу шума, дали има некој нормален у државава.
Власт има ама само за штета“.

Фејсбук статус на новинарот Ивор Мицковски.

Коронавирус