вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Игор Дурловски се прости од Беличанец (ФОТО)

Игор Дурловски се прости од Беличанец (ФОТО)

Оперскиот пејач Игор Дурловски од актерката Билјана Беличанец се прости со зборовите:

Најчесто доцниме со некој убав збор…
Мирен пат Билјана Беличанец.

Најнови вести

Коронавирус