сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

И Тони Михајловски се прости од својата колешка: Честопати насмевката што ја носиме на лицата е само маска

И Тони Михајловски се прости од својата колешка: Честопати насмевката што ја носиме на лицата е само маска

И Тони Михајловски се прости од својата колешка, Билјана Беличанец. На својот Фејсбук профил тој напиша:

-Честопати насмевката што ја носиме на лицата е само маска, која како бубаќ сопира да не излезе на виделина стерната од тага во нас.
Почивај во мир Биле.

Најнови вести

Коронавирус