среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 178
home Вести

И дожд и сонце: Временска прогноза за цел месец јуни (ФОТО)

И дожд и сонце: Временска прогноза за цел месец јуни (ФОТО)

Последниот ден од мај ќе ни помине со невреме, а променливо време не чека и во јуни. Сонце, спарно време и невреме.

Ова се температурите и временските прилики кои не чекаат, според Accuweather.

Коронавирус