петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Христијан Мицкоски ќе се обрати на прес конференција

Христијан Мицкоски ќе се обрати на прес конференција

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во 13 часот ќе се обрати до нацијата.

Курир во живо ќе ја пренесува најавената прес-конференција.

Парламентарни избори 2020