недела, 5. декември 2021. Вести денес: 105
home Вести

Христијан Мицкоски денес во посета на Струмица

Христијан Мицкоски денес во посета на Струмица

Интегрален текст од соопштениеот на ВМРО-ДПМНЕ по повод денешната средба на претседателот на партијата Христијан Мицкоски на Општина Струмица

Ве известуваме дека денес (11.12.2018) Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски e во посета на Општина Струмица.

 

  • Во 13:45 е во посета на зоната Сачево
  • Во 14:30 во Стара Чаршија

 

Го покануваме вашиот медиум да го проследи овој настан.

Коронавирус