вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 164
home Вести

Хоспитализирани двајца пожарникари кои интервенирале во Кочани

Хоспитализирани двајца пожарникари кои интервенирале во Кочани

Двајца пожарникара се повредени и хоспитализирани откако се здобиле со лесни повреди, пренесе 24Инфо.

Тие интервенирале кај огнената стихија која попладнево го зафати Кочани се повредени и хоспитализирани.

Коронавирус