понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Хоспитализирана актерката Силвија Стојановска

Хоспитализирана актерката Силвија Стојановска

Пред два дена актерката Силвија Стојановска била итно хоспитализирана поради компликации со абдоменот. Семејството на Стојановска ја потврди информацијата за „Женски магазин“.

Најблиските на актерката велат дека таа за влакно избегнала операција и во моментов нејзината состојба е подобрена. Таа беше приведена минатата година, поради сомнеж дека била дел од мрежа за шверц со дрога.

Најнови вести

Коронавирус