сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 81
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Граѓаните со свое толкување на кратенката “Рекет”

Граѓаните со свое толкување на кратенката “Рекет”

Низ Скопје осамнаа билборди. Очигледно граѓаните имаат своја перцепција што значи кратенката “Рекет”.

Најнови вести

Коронавирус