четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 126
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Вести

Граѓаните револтирани: „Македонија пат“ во зимски сон, само една лента чиста на автопат!

Граѓаните револтирани: „Македонија пат“ во зимски сон, само една лента чиста на автопат!

Граѓани реагираат дека и оваа година Македонија пат не си ја врши работата. Сообраќајот се одвива отежнато и на автопат само една лента е чиста од снегот.

Коронавирус