среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 77
home Вести

Граѓаните на нозе: „Мафијата удри и по Гоце“ (ФОТО)

Граѓаните на нозе: „Мафијата удри и по Гоце“ (ФОТО)

Почна граѓанскиот протест за ЕУ, за Македонија, за Гоце Делчев.

Граѓаните порачаа дека за Гоце Делчев никој не смее да преговара.

Еве дел од пораките:

Локални избори 2021