сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Граѓани од Крива Паланка тргнаа кон Скопје на протест против Владата предводена од СДСМ и Зоран Заев (ФОТО)

Граѓани од Крива Паланка тргнаа кон Скопје на протест против Владата предводена од СДСМ и Зоран Заев (ФОТО)

Коронавирус