четврток, 5. август 2021. Вести денес: 163
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Вести

Градоначалник на СДСМ фатен за поткуп

Градоначалник на СДСМ фатен за поткуп

Градоначалникот на Дојран, Анго Ангов од СДСМ фатен е со поткуп, јави АЛФА.

Полицијата веќе го повикала на разговор.

НАСКОРО ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Коронавирус