четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 193
home Вести

Грабежите станаа секојдневие: Протече видео снимката од грабежот во бутикот на улица Македонија (ВИДЕО)

Грабежите станаа секојдневие: Протече видео снимката од грабежот во бутикот на улица Македонија (ВИДЕО)

Грабежите станаа секојдневие, дење и ноќе, и тоа на прометни места.

На следната видео снимка ќе може да видите како вооружен маскиран разбојник, влегува во бутикот и се упатува кон касата каде стојат две девојки.

Ги зема парите и се упатува кон излезот.

Најнови вести

Коронавирус