четврток, 22. април 2021. Вести денес: 0
home Вести

Гори партиското знаме: Се распадна СДСМ во Струмица (ВИДЕО)

Гори партиското знаме: Се распадна СДСМ во Струмица (ВИДЕО)

Сограѓаните на Зоран Заев кренаа раце од СДСМ.

Членови на партијата го покажаа своето незадоволство палејќи го партиското знаме во Струмица.

Едно од партиските обележја беше фрлено во ѓубре.

Коронавирус